Ofis

Mimar Sinan Mah. Kösedayı Sok. Güleryüz Konak No:18 D:2 Üsküdar / İstanbul

Phone: +90 216 310 99 63
Email: info@musalhukuk.com

Hızlı İletişim

Çalışma saatleri / Pazartesi – Cuma / 09:00 – 18:00

Bizi hemen arayın 0 532 542 09 75

Hakkımızda

Musal Hukuk Bürosu kurucusu Neyir Şeyda MUSAL 1980 yılında Manisa/Alaşehir’de doğmuş ve  1997 yılında İzmir Kız Lisesi’nden mezun olmuş ve 1997-2001 yıllarında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni tamamlamıştır.

Neyir Şeyda Musal, avukatlık mesleğindeki kariyerine İmar Bankası A.Ş., Rumeli Holding A.Ş. ve Çukurova Elektrik A.Ş.’de başlamıştır. Bu dönemde yoğunlukla Özel Hukuk, Ticaret Hukuku, Vergi Hukuku, SPK Mevzuatı, Bankacılık, İdare Hukuku vb. Hukuk dallarında yoğun olarak çalışmıştır. 2006 yılında MUSAL Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Yerli ve yabancı şirketlere danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. TOBB bünyesinde birçok etkinliğe katılmış, Sigorta Eksperleri İcra Komitesinin danışmanlığını yürütmüştür. Marka Vekilidir ve Fikri Sınai Haklar alanında çalışmalarına devam etmektedir. Bahçeşehir Üniversitesi Enerji Hukuku Sertifikası programını tamamlamıştır ve halen Enerji Hukuku alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.

Halen Arabuluculuk Yüksek Lisans eğitimine devam etmekte, Özyeğin Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezinde ve Hasan Kalyoncu Üniversitesinde eğitimler vermektedir.

Kariyerinde Arabuluculuk önemli bir yer tutan Neyir Şeyda Musal 2013 yılında 592 Sicil Numarası ile Arabuluculuk Ruhsatını almış, 2015 yılında Mentorluk ve İleri Mentorluk Eğitimine katılmış, birçok kongre ve seminerde sunumlar yapmış, arabuluculuk uygulamalarının yaygınlaşmasına büyük önem vermiştir.

Birçok dergi, kitap ve internet sitesinde makaleleri yayınlanan Musal sosyal sorumluluk görevlerini ihmal etmemekte, Türkiye Hayvanları Koruma Derneği’ne hukuki konularda destek olmaktadır.